Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varanus acanthurus

Zdravim. Mám pro varana připravené OSB terário o rozměrech D 100cm,Š 50cm,H 50cm.Akorád si nevím rady s elektroinstalací.Chtěl bych tedy poprosit o radu,jaké by bylo nevhodnější osvětlení,výbojka atd. Děkuji za rady !

Tak tak, je to docela malý. Ikdyž na prcky proč ne, pak to zvětšíš až vyrostou. Na tuhle výšku tam asi nic většího než 50W nedáš, 35Wka zase málo topí, takže ideálně 50W raptorka nebo SunLuxka a k tomu zářivka na dosvícení. Případně ty ledky, ale s těma zkušenost nemám.