Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon-svlíkání

koupil sem ho 20.Dubna a měl za okem a na hřbetě pár bílých šupinek jako by se dosvlíkal a od té doby nic,jak často se chamík svlíká? pokud už se měl sevléct čím to může být že se nesevlek?

Není daný, jak často se MUSÍ svlíkat. Mláďata se svlíkají častjš (třeba jednou do měsíce), dospělci pak mnohem míň a po částech. Tohle jako takový vůbec neřeš, radši řeš, jestli má správný teráro, světla, teploty, jestli ho dobře krmíš a jestli ti prosperuje.