Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tohle FALESNA CERNA VDOVA?

Ahojte. Bydlim v Brightonu na jihu Londyna a kdyz jsem jednou takhle vecer smejdil na zahrade, zahlidnul jsem tohodle pavouka. Mam dojem ze se jedna o Fslesnou Cernou Vdovu (False Widow). Slysel jsem, ze se vyskytujou hojne prave tady na jihu Anglie. Nasel jsem spoustu clanku o False Widow a moc nadsenej jsem z toho nebyl. Muzete mi nekdo napsat co si o tom myslite. Diky David.

Z čoho maš obavy ? Kusnutie nema vačšie nasledky ako bodnutie osou,je to neprijemne,ale nie smrtelne,pokial niesi alergik,nieje dovod sa toho pavuka nejak obavat.......samotny pavučik je vcelku uspešny cestovatel,od roku 210 sa zo severu Afriky prepracoval cez Nemecko do Velkej Britanie a dnes sa rychlo širi aj v USA....