Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.constrictor jaka forma ?

Pokud není jasně daná lokalita na 100% ověřená tak se had musí vždy považovat za mix.. není možné bez ověření lokality množit zvířata a vydávat je za konkrétní lokalitu. Jako Kostarika sice vypadá, ale brát se tak nikdy nemůže...