Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rosnička včelí - napuchlé oko

Dobrý den,
poradíte mi někdo prosím co s žabou? Zrovna jsem krmila a jedna žabka nežrala, tak se dívám a má úplně modré oko. Jakoby měla spodní víčko nateklé. Co stím?
Je stará přes dva roky, dodnes normálně žrala. Mají 22 stupňů, rosím pravidelně, větrání mají dobré. Krmila se každý den a dneska nic. Na netu jsem nic takového nenašla, tak jestli neumím hledat budu vděčná i za nějaký odkaz.

https://www.email.cz/download/i/Rrkr_0cZCgIBRwi454 y0o0lPkj3qDuOvart-Pa002PWXYPIuYxhJuzzzBnVIfxIBZQse jVM/SDC12021.JPG

Děkuji Verča

Moc děkuji. Nemá to i nějaký český název? Anglicky moc neumím. A z toho, co jsem přeložila na googlu jsem pochopila, že to mají z tučného krmení? Vyplachovat Melafixem 50 na 50 s vodou? Dá se u nás ten Melafix sehnat? Dají se nějak odtučnit cvrčci? Než je zkrmím krmím je aspoň dva dny zeleninou a ovocem.
Neléčil to někdo už na svojí žabě? Neporadíte mi nějakého veterináře, který si stím poradí?
Chuděra nevypadá dobře, jestli jí mám dávat nějaké léky, tak to musím stihnout zítra ráno, jinak budu muset čekat až na pondělí. Doufám, že mi na to neumře.