Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paleosuchus palpebrosus

Dobry den, nenasel by se tu nekdo kdo by mi poradil pripadne rovnou nabidl mlade Paleosuchus palpebrosus? Marne jiz nekolik mesicu hledam. Denne sleduji ifauna.cz, obeslal jsem ZOO Protivin, Plzen a Dvur Kralove. Nikde nejsou :-( dekuji za kazdy napad nebo radu

zrovna od DM boa bych si OSOBNĚ zvířata nebral ze 3 důvodů:
1) v inzerci se tváří, jako by to byla jeho zvířata - přitom je jen vozí z Německa od "přátel"

2) na neustálé fotografie jeho bicepsů, vysmáté manželky a dcery už jsem opravdu alergický. Koupí čehokoliv od něho mu ukážete, že to dělá správně

3) ti, od kterých ta zvířata má, mají vše pekelně drahé

Pokud Vás ale tyto informace neodrazují, hurá do toho