Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké větve do terária?

Dobrý den, sice vím že je to celkem blbý dotaz ale chtěla bych se zeptat jestli se chameleonovi můžou dát kromě větviček z vrby a různé kroucené i třeba z maďalu a nebo z jabloně a po případně jestli máme nějaký tip.
Předem Děkuji za odpověď
Přeji pěkný den
S Pozdravem Brily

máte to všude napsané že nejvhodnější jsou z kroucené vrby že nejsou v žádném případě vhodné větve jehličnatých stromů protože pouštějí smůlu a to by bylo špatné .. určitě jsou dobré větve z ovocných stromů sám tam mám kroucenou vrbu,meruňku, planou jabloň a upevnit se to dá jakkoliv já je mám dlouhé takyže stojí na podlaze terária a nahoře jsou opřené o stěnu a sebe a jednotlivě jsou přichycené k sobě vázacím drátkem tak aby ostré konce byly zapíchlé buď ve větvičce nebo schované pod vrstvou drátu aby se chamík neporanil ;) taky jsem viděl takové to tlusté přírodní lano ale pripadá mi to jako zbytečný kýč