Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov cvrčků

Dobrý den, potřeboval bych nějaké rady ohledně chovu banánových cvrčků. Chovam je ve velké, vysoké bedně s dírami na víku. Nejsou zapařeni a nežijou ve vlhku. Žijou v celkem velkém počtu, krmím je piškoty a bednu čistím vždy, než do ni dám nové cvrčky, což jsou asi každé 3 týdny. Mají tam pokojovou teplotu, což je zhruba 22°C. Vždy i po 3 týdnech vypadali zdravě a měli normální barvu. Ale dnes ráno všichni cvrči vypadají jako na fotce. Bojím se je dát chameleonovi. Vždy byli světlí, s černým pruhem na hlavě. Tyto mají černý zadeček, černé klouby, jsou celkově tmaví a mají červenou hlavu.

Děkuji za odpověď

na fotce vidím normální dospělou samici cvrčka banánového neboli stepního. V čem je problém? že ji vyrostly křídla? to je známka dospělosti. mírné odlišnosti v odstínu zabarvení (šedo/hnědo/ béžovo/rezaté/proužkované) jsou taky normální