Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov vodní želvy venku - dotaz

Dobrý den,
plánuji ubytovat svojí vodní želvu venku a mám pár otázek.
Může želva v rybníčku přebývat i přes noc? Nebo ji budu muset pokaždé vytahovat?
A jak to bude v případě že bude pršet? Musím ji vytáhnout, nebo tam bude moct být? A když bude moc pršet, musím asi vodu odlévat, že?
Vodu do rybníčku mám napustit z kohoutku?
A měla by být v rybníčku nějaká technika? (filtrace atd)
Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Mám taky vodní želvu venku. Ale ted na konci rijna ji uz na noc vyndavám, bojím se ze ji bude zima:-)

Jezero vypada takto, filtr neni, obcas meníme vodu. Asi pul metru hluboký a 1,5 m siroký s ostruvkem. Zadný plot kolem neni, želva jen vyleze a sluní se a nebo když jsme na zahradě tak behá za námi ale hned se pak vratí do jezera. Jinak zahrada je oplocená takže daleko by se nedostala:-) Tady je foto.
hJb
hJq

Jak dlouho necháváte tento druh zelvy venku, nevim ani co je to za druh. Je jí cca 9 let.