Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je pravda, že svinule (Globotherium) nežijí z nějakého důvodu dlouho ?

Je pravda že svinule (blobotherium) nežijí z nějakého důvodu dlouho ?
Chtěl bych je mému synovi koupit do terárka k mnohonožce, ale bojím se krátkověkosti.
Má s tím někdo z Vás nějaké zkušenosti a případně doporučit kde se dají sehnat některé z větších druhů ?
Děkuji.

Richard M.
Změna předmětu, původně: Je pravda že svinule (blobotherium) nežijí z nějakého důvodu dlouho ? (Aurifer)

Zřejmě máte namysli Globotherium - není pravda, že by byly výrazně krátkověké, jen je poměrně obtížné jim připravit vyhovující podmínky pro život.
Pokud vládnete angličtinou, doporučil bych řídit se tímto: http://www.reptileforums.co.uk/forums/invert-class ifieds/253505-giant-pill-millipedes-globotherium-s p.html#post3353409