Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bodová žárovka

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi 60w bodou žárovkou ze zverimexu za 300 kč a normální bodovou žárovkou 60w co se koupí v elektru. Děkuji za odpověď

Martin

Tak to se mi ulevilo dnes po mě právě chtěla prodavačka 300 kč za bodovku na které jsem nemohl najít znatelnej rozdíl od obyčejné tak jsem šel koupit obyč do elektra. Jen sem si nebyl jistej jestli jsem hada o něco neochudil.. :D :) děkuji za info