Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta kobercová . neaktivita

Zdravím , mám takový dotaz . Mám krajtu kobercocou 7 let starou . Je to cca měsíc co naposledy měla krmení středního potkana . Krajta byla normálně aktivní a tvářila se že by si dala další potravu . Potkana si nakonec ani nevšimla , dokonce i na mojí ruku od potkana kterou jsem jí strčil k hlavě nijak nereagovala .Od té doby je absolutně neaktivní . Je zalezlá v úkrytu , teplotu má stejnou jako vždy , a stejně nehledá potravy nedělá nic jiného než leží . Když jí vytáhnu ven tak po dost dlouhé době se teprve začne plazit . Je mi divné že je takhle zalezlá. Prosím tedy o radu jestli někoho napadá čím by to mohlo být . děkuji

Moje krajta na tom byla podobně, pak se jednoho večera svklékla (byl jsem na víkend pryč, takže jsem si nemohl všimnout zakalení) a byla zase jako dřív. Jen sbírala síly... Asi bych se ničeho nebál, může to být ovlivněné i počasím venku, ale pokud si chceš být jistý, zajdi s ní k veterináři...