Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Potkani

Dnes jsem byla koupit myši od pána co ode mě bydlí cca 30km, protože se mi doma sešlo cca 30 samců a ti se opravdu nerozmnoží.Ptala jsem se ho, zda nedělá i potkany, že prý soused odnaproti, ten zrovna přijížděl odněkud na kole, tak jsem ho oslovila, zda by neměl 4 střed´áky, on že jo, že se tam mám stavit, až vyřídím myši.To co jsem tam viděla, byl potkaní Dachau, vzala jsem si tedy 2 samice a samce, že si je nechám do chovu, ačkoliv potkany jsem původně vůbec nechtěla, ale hadům je nedám, protože by se ani nenažrali, takže jsem vyhrabala starý akvárko a umístila je tam.Nevím, zda to bude z fotek patrné, ale přikládám fotky.

1. netušim, na co že se to ptáš, nicméně nechápu, proč sis vzala domů takovýhle pejraky.
2. ty potkani na prvních dvou fotkách vypadaj těsně před chcípnutim (jsou naježený, maj propadlý boky). Jediný, co se stane bude, že si do chovu těch myší nataháš všenky nebo svrab, protože kromě toho vypadaj pěkně zaparazitovaně.