Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl mexický, nežere, občas plave břichem nahoru...

Dobrý den, prosím o radu, máme axelotla a poslední dobou vůbec nechce žrát, je vyhublý a občas plave i břichem vzhůru, taky to vypadá, jako by mě problém s koordinací.
Prosím poraďte mi, co mám dělat!!! díky všem!
[mod]Změna předmětu, původně: axelotl mexický, nežere, občas plave břichem nahoru... (cejna)[/mod]

Musím reagovat, i když trochu OT. To jsou vážně lidé, co krmí axe jen patentkami? Vždyť jsou to dost velká zvířata a patentkám/nitěnkám/pakomárům odrostou velmi rychle. Představa že zvířeti, co dokáže sežrat rousnici nabízím patentky mi přijde trochu ujetá... Ale lidé jsou různí :-)