Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon odmítá cvrčky

ahoj, chci se zeptat, snad poradíte. máme jeměňáka, má asi půl roku, je to sameček. Doteď bylo vše super, ale asi před týdnem začal odmítat cvrčky. chodí kolem nich, jako by je neviděl, nezájem prostě. na druhou stranu, když jsme mu ulovili mouchu a nebo koupili červy, tak ty sežral okamžitě a v pohodě. zkoušeli jsme i koupit nové cvrčky a nic. Chamík je jinak dost aktivní, nevypadá nemocně, možná je dokonce aktivní až příliš. navíc dnes začal hrabat v subrstrátu v rozích. Krmíme denně, cvrčky obalujeme v biominu a jednou až dvakrát týdně dostává vitamíny/minerály (nějaký mix z terraburzy). přikládám i fotky chamíka z dneška (nic extra kvalita) a terárka. nevíte, co by s ním mohlo být?

Lignocel hned pryč. Pokud máš fb, počti si tady:
exomed.cz#!/photo.php?fbid=663138407074431&set=a.4140578419 82490.103973.252617214793221&type=1&theater

Jinak jak píšou ostatní - zkus tejden hladovku. Asi na něj jde jaro ;) (tomu by odpovídalo i to hrabání). A hlavně mu nedávej ty červy, to ti pak cvrky už nebude chtít brát vůbec...