Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma madagaskarská - Rostliny

Dobrý den,
Pořídil jsem si 2 malé felsumky. Potřeboval bych poradit, jaké jsou pro ně vhodné rostliny.
Hlavně by mě zajímalo, zda může být akvárium vybaveno nějakou rostlinou, která volně roste aj u nás, popřípadě kterých rostli se vyvarovat.
Děkuji za rady

Dobry den, abych nezakladal nove tema, vyuzuji tohoto.
Prosim Vas, mate nekdo v terariu pro phelsuma grandis nejake masozrave rostliny? Pripadne jake? Dost me laka dat do tera nejakou lackovku (nepenthes) nejspis nejaky odolnejsi krizenec, ale mam velky strach z toho, ze phelsuma poleze do lacek pit a ty travici enzymy ve "vode" z lacek ji neco udelaji. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Dekuji mnohokrat vsem.