Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztracený potkan

Dobrý den, dnes v noci nám utekl potkan.
Nikdo neví kde je a nevím jak ho nalákat.
Jestli máme čekat až bude tma a on vyleze nebo co?
Poradíte mi někdo prosím?
PS: potkani je asi měsíc a půl až 2 měsíce

Nám se při uprchlých myších a potkanech v místnosti osvědčily agamy. Stačilo i přes den tiše sednout na jedno místo a koukat, kterým směrem se agamáci přes sklo ,,vztekají" Tam, kam koukali, byl uprchlík. Obdivuji jejich zrak a schopnost vnímat pohyb :-)

Teď už stačí agama no :D
Ani na špejli ani do "živolovky se nechytl.. Ale 100¨procentně tam je :)
Furt je tam večer slyšet a občas i vidět..
Večer jedl i z misky pro psa která je před kuchyňskou linkou.. Ale prostě je to chytrý zvíře a chytit se nedá .. :D :/