Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva druhy užovky v jednom teráriu ...

Dobrý den.Mám takovou prosbu.Mám terárium o délce 120cm výšce 50cm a hloubce 30cm.Chovám v něm Užovku Červenou.Naskytla se mi možnost od kamaráda který dává pryč Užovku Africkou.Chtěl bych jí do toho mého terária.Moje otázka tedy zní jestli by se hodně ovlivnilo chování hadů...
[mod]Změna předmětu, původně: 2 druhy Užovky v jednom teráriu ... (cejna)[/mod]

Rozhodně to není dobrý nápad. Už jen proto, že užovka červená je had ze Severní Ameriky, kdežto užovka africká (zřejmě máte na mysli užovku domácí - Boaedon fuliginosus) je had z Afriky (překvapivě) - jak byste chtěl vytvořit podmínky, které by oběma druhům vyhovovaly?