Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rieppeleon brevicaudatus

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Je výhodné koupit si za 700,- kč 2 rampíky ( tříměsíční mláďata) + malé provizorní terárium, pro snažší odchov mláďat. Pán byl moc laskav a nabídnul mi, že bych si je mohla rezervovat a až dosáhnou určitého věku, tak by mi je prodal. Nevím jestli bych je zvládla odchovat. Doma už mám gekončiky noční a chameleona jemenského. Gekončíky jsem kupovala taky jako hodně malé prcky. Chtěla bych je zkusit odchovat, ale nevím jestli to není moc těžké.
Děkuji za rady

Dala bych vám ho ráda, ale on už s chovem končí a mění je za jiný druh, bohužel. Tohle jsou jeho poslední dvě mláďata. Kdybych ale našla někoho kdo má také odchovy, tak dám vědět.
K prvnímu: mám namysli že bych ty mláďata odchovala do dospělosti. Tak to doufám zvládnu. Moc děkuju

Ak sa bojis,ze nevies mladata vychovat,tak by som tento druh nechoval...nema vyznam chovat iba dospelce.Nebal by som sa ist do mladat,zoznamis sa z najvetsim uskalim pri tomto druhu,to je ,mat dostatok drobnej potravy .Ak vies zabezpecit,chod do nih.