Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smithi nechce jíst

Ahoj, smithi samička v 9 svleku mi přestala žrát, vím že je u nich běžná hladovka někdy i měsíc, ale
pavouk se jídla jakoby bojí, nikdy dříve to nědělal, živého cvrčka se bojí a mrtvého se nedotkne, přiskočí k němu a vrátí se..
Nevím proč to dělá, dříve neměl problém

vím že je u nich běžná hladovka někdy i měsíc

kľudne aj pol roka a viac :)

pavouk se jídla jakoby bojí, nikdy dříve to nědělal, živého cvrčka se bojí a mrtvého se nedotkne, přiskočí k němu a vrátí se..

ak to nieje na neho príliš veľká potrava tak si myslím, že sa jej nebojí. Proste je zrejme dosť nažratý nemá záujem a chce mať pokoj. A keď jej tam behá cvrček tak ju to len zbytočne ruší a stresuje.

Ak má pekne vyžratý abdomén tak by som si ťažkú hlavu nerobil. Najpravdepodobnejšia bude tá hladovka nasledovaná zvlekom.