Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aldis HK - 15.6.

Standart. Kdo pojede a co poveze?

Nepoveze někdo malá sarančata?? Cca 1 cm. Dál poptávám sceloporus malachitus. Ideálně mláďata, ale nepohrdnu ani adulty. Nejlépe 1.2.
Kdyby někdo chtěl můžu vzít mastomyši. Jak holata, tak medvídky a skákavky. V omezeném množství.

Zdravím, také bych měl zájem o mastomyši. Klidně bych vzal cca 20 kusů ( čím větší, tím lepší ), ale záleží kolik jich máte ještě volných. U kterého stolu Vás najdu ? Děkuji Jirka