Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ,,zákulisí" Zoo

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat, zda tu náhodou není někdo pracující v Zoo Praha, kdo by mě byl ochoten (pokud je to vůbec možné) ukázat zázemí terarijního pavilonu, případně přímo na místě zodpověděl mé dotazy k praktickému každodennímu provozu. Velice by mě to zajímalo (a je mi jasný, že i spostu dalších lidí, takže pokud jsem tisící člověk, který s tím otravuje, tak se předem moc omlouvám, ale říkala jsem si, že zkusit to můžu). Díky

Pracoval jsem tam moře let, teď už tam teda nejsem, ale pochybuju, že by za těch pár měsíců všechno vychytali.:-) A přes den a v návštěvnických prostorách jsou samo švábi zalezlí, ale v zázemí a takhle k večeru jich běhá všude dost a dost.

A jinak teda jen ještě dodám, že v době, kdy není problém sehnat Shelfordelly nebo dubie bych do chovu Periplanet nešel ani náhodou.

No tak zatím se nic doma nenašel jen samce když sem krmil ale ti stejně za nedlouho zdechli vždy když je beru tak do pinzety a to je v celku zmáčkne a něco sněma udělá mám krabičku kam házím nalezeny a jestli do 2 dnů nezdechou tak jdou na talíř. Ale zpět k tématu mám vousatku a jemenáka a něco ještě a to jsou popelnice takže proto se ptát na tu Zoo atd. čím víc mám hmyzáků tím víc se nají.

ED: možná to nedává smysl, ale co už :-D