Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varan stepní

Dobrý večer.
Chci se zeptat jak velké terárium by mělo být pro jednoho Varana Stepního..
Jako tepelný zdroj bych tam dal 60w.. Jako UVB zdroj bych dal Reptile UVB 200 13w.
A aby tam měl světlo tak lineární zářivku 35w.

Předem děkuji za reakci.. :-)
[mod]Změna předmětu, původně: Varan Stepní (cejna)[/mod]

Ahoj, je toho už spoustu napsaného zde.
http://teraporadna.cz/q/view/56094-varan-stepni-po dminky-chovu

P.S: Pokud by jsi měl zájem, zrovna prodávám Varana(60cm samec) + OSB terárko(160x100x100) + celé příslušenství(Výbojka s předřadníkem+objímka 50w,bodovka+objímka s krytem 60w,Zářivka i s armaturou 40w) za zajímavou cenu. Poslal jsem ti zprávu.

Nemůžu prodat pouze terárko protože je v něm právě ten varan. Pokud bych prodal jen varana tak potom to můžu prodat. :) jinak
Terárko: 2000
Příslušenství(lampy,předřadník atd..) : 1000
Varan: 500
Jsem z Jesenicka.