Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemenský - Orchidej

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, před pár dny jsem dala chamíkovi do tera orchidej a behementně ji stále okusuje květy, jsou prostě puntíky průhledné na orchideji, tak jsem se chtěla zeptat proč to dělá. Píše se že z nedostatku vody ale to si já nemyslím, dávám ráno a večer. Jsou v ní určité vitamíny?
Předem Děkuji za odpověď

protože chamíci prostě žerou květy, nic dalšího v tom hledat nemusíš. Co se týče pití, tak dospělý chamík pije třeba jen 1-2x týdně...jak je ten tvůj starý?

Tak "orchidej" je široký pojem...nicméně květ phalaeňáku (který v tom terárku s největší pravděpodobností je a moc dlouho tam stejně nevydrží) je OK...navíc si nemyslím, že by orchidej chamíkovi ublížila, kdyby jí sežral.

Upřesnila bych to na: "Pokud máte v terárku vodopád, nepřežije ani jedno z uveděných...ale můžete se s někým vsadit, co vydrží déle..." :-D