Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruměnice pospolná

Zdravím zas jen takový doplňkový dotaz .. může chamík žrát tyhle potvory pro zpestření ? vím že všichni radí že žere všechno co nebodá ale jen tak pro jistotu se zeptám DÍKY !! ;-)

jak už bylo psáno, zkusit to můžeš. Ale moc zvířat je zrovna nechce -jednak kvůli "jedovatému" zbarvení, druhak kvůli "smradu".