Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka thajská

dobrý den mám úžovku thajskou stáří cca 3 měsíce a před 3 mi dny se schovala a nevilezla odkryl sem ji domeček a zda se mi divná zakalili se ji očíčka a stmavla kůže prosím o radu co stim delat jsem začínajcí chovatel děkuji Michal
[mod]Změna předmětu, původně: úžovka thajská (cejna)[/mod]

Užovka se píše s krátkým u.
Bylo by vhodné používat interpunkci, vědecké názvy druhů a ustálenou gramatiku.
Jinak, ten had se pravděpodobně bude svlékat. Doporučuji si o chovu hadů něco přečíst. Což už jste měl samozřejmě udělat před jeho pořízením...