Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paludárium 30x30x25 (dxšxv)

Zdravím, mám téměř hotové takové mini paludárium. Zadní stěna z epoxy + lignocel + písek, včetně vodopádu, brouzdaliště (mohu zvětšit) a mlhovače, budou tam jedna, dvě bromelie a nějaké mechy a větve. Zajímalo by mě, jestli by se v tom dalo i něco chovat. Líbil by se mi nějaký opravdu malý druh gekona nebo nějaké takové ještěrky, případně nějaké žáby. Začal jsem ho tvořit s tím, že tam budou jen kytky, ale pokud by mi mohl někdo vysloveně doporučit nějaké zvíře, byl bych rád. S náročností problém nemám. Díky

Tak samozřejmě je to v cm, bohužel :) vím, že je to malé a nerad bych tam ty žáby týral, ale pokud to je některému ze zmíněných druhů dostačující, půjdu do toho...
Díky za nápady! Pokud by se našly ještě nějaké návrhy....bránit se nebudu

Nejde jen o prostor v cm...musí se to zařídit tak, aby se tam ty žáby/ještěrky cítily dobře. Když dáte do malého prostoru třeba dvě žáby, které budou mít mezi sebou neustálý vizuální kontakt a nebudou se před sebou mít kam "schovat" někam mezi kytky, bude to nejspíš špatně. Když se ale to samé terárko nechá zarůst, případně tam uděláte nějaké police apod., najde si každá svoje místo, nebudou se navzájem stresovat a všechno bude OK. Prostor se prostě musí co nejlépe využít a rozčlenit...není 30cm, jako 30cm (:-Dteda tohle zní to fakt divně :-D)