Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jamensky pomoc

Dobry den mam 5 mesicniho samce chameleona jamenskeho celou dobu byl v poradku prijma potravu pije mame uvb a uva zarivku a posledni 3 dny je hodne aktivni porad hrabe v substratu a ma sa sobe cerne tecky a vsak kdyz jej vytahnu ven z terarka tak je krasne zeleny.
Bojim se ze s nim neni neco v poradku.
Predem dekuji za odpovedi.

Černé puntíky není problém ten muj je má když je podrážděný:) a to hrabani ma i ten muj když zkrze sklo vidí záři slunce a chce se k němu dostat. takže pokud žere pohybuje se bezproblému nebo nedělá nic abnormalního tak s nim nebude, dle mého názoru, nic v nepořádku

Tak ja spíše psal o svých zkušenostech, protože když bylo zataženo a do místnosti nešel svit slunce tak to nedělal a jako další jsem mu zakryl v skleněném terariu boční strany a od te doby pokud hrabe tak jedine z čelní strany :) a jakmile zjistí že tudy cesta nevede tak se vrátí zpět do větví