Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma Smithi - Ztráta nohou

Zdravím,nedávno se mi stala nemilá věc a to že mi utekl pavouk Brachypelma Smithi a bohužel ho kočka objevila dřív než já a asi si s ním nějak hrála nebo co,ale po nalezení pavouka jsem zjistil že mu chybí dvě nožky a to prostřední noha na každé straně. Nevypadá to,že by to mělo na život pavouka nějaký vliv ale i tak se chci zeptat jestli nemám učinit nějaké opatření popřípadě jestli pavoukovi nohy dorostou? Díky Přikládám i foto

Dobrý den,
při dalším svleku bude už mít pravděpodobně regeneráty a za další svlek či dva už ani nepoznáte, že někdy o končetinu přišel. Ještě že Vám neutekla třeba Haplopelma lividum, možná by si "pohrála" ona s kočkou ;-)