Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Achatina žravá

Dobrý den, potřebuji poradit. Dnes mi nakladla oblovka cca 10 vajíček, ale nejde mi do hlavy zda se z nich něco vylíhne, když nemám druhou oblovku do páru, je sama zhruba 4 měsíce. Vajíčka jsem dala do krabičky s vlhkým lignocelem, ale předpokládám, že se z nich nic nevylíhne. Nevíte co s tím ? Děkuji

pokud byla předtím s jiným šnekem stejného druhu, tak může udělat i několik dalších oplozených snůšek po několika měsících, někdy dokonce i letech, Achatiny si zadržují sperma. Ale když těch vajec je takhle málo (pokud se opravdu jedná o A.fulica), tak z toho asi nic nebude..ale na 2str. vyhodit je můžeš vždycky.