Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odumření prstů

Dobrý den, viz přiložené fotky - problém s odumíráním prstů,co s tím dělat??? Dá se to vyléčit???? Předešlé terárko nebylo příliš vlhké,nové je suché,hodně prostoru,suché větve, žárovky jak na teplo tak na denní světlo,strava pestrá vč. vitamínů (multi vitamín exo terra)- problém s krmením není. Co ještě udělat pro zlepšení stavu leguána????mastičky nebo vitamíny?????Prosím o radu děkuji

No muj názor je, že v tomto stavu se lego nachazí již dýl,a nechápu,že to řešíte až ted!!!!
Když má muj leguán jen malou oděrku,už hysterčím,a desinfikuji:D
A ještě otázka:Co je to pestrá strava?