Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První odchov Python anchietae v ČR ??

Podařilo se mě odchovat 4 ks krajty angolské.
3 jsou zcela vpořádku a 1 má na oku asi nějaký pseudobuphthalmos :( setkal se s tím někdo ??
Zde je samice postupně až po snůžku
[DSC15799.jpg]
[DSC15912.jpg]
[DSC15914.jpg]
[DSC16348_hadi vejce.jpg]
[DSC16350.jpg]
[DSC16354.jpg]
[DSC16363.jpg]
umístění vajec do podomácku vyrobeného inkubátoru
[DSC16368.jpg]
[DSC16371.jpg]
[DSC16406.jpg]
Už vykukujou :)
[_DSC6504.jpg]
[_DSC6507.jpg]
[_DSC6508.jpg]
[_DSC6516.jpg]
[_DSC6534.jpg]
Venku z vajec
První kus
[_DSC6566.jpg]
Druhý kus
[_DSC6572.jpg]
Detail na oko
[_DSC6582.jpg]
[_DSC6583.jpg]
Třetí kus
[_DSC6589.jpg]
Čtvrtý kus
[_DSC6596.jpg]
Změna předmětu, původně: První odchov Python Anchietae v ČR ?? (Aurifer)

Neberte to zle ptám se čistě ze zvědavosti, ale máte již nějaké předběžné zájmce o koupi. Za 15 000 v dnešní době již lze koupit většinu barevných mutací Python regius, které jsou pro zájemce z mého pohledu daleko zajímavější. Samozřejmě je možné, že se pletu a chovatelé prahnoucí po méně častém chovanci vám utrhají ruce, ale měl jsem za to, že tak polovina této částky by byla reálná. Ovšem neznám sílu trhu, a osobně mě to zajímá. Ještě jednou prosím, neberte to zle jde čistě o zvědavost.

No mimo se mi to nezdá, jelikož srovnání je na místě. Pokud si pročtete ostatní témata zde na poradně, které se angol týkají, zjistíte, že převládá názor cituji "je to jen taková jiná regiuska" takže přesně z tohohle pohledu potenciálního zájemce to posuzuji. Jde právě o to srovnání cena x vzhled x možnost křížení x potenciální výdělek z odchovů. Ať počítám jak počítám přijde mi ( a je to jen můj názor) že 15 000 je dost.
To, že Angola je více méně rarita, že klade méně vajec a možnosti jejího pořízení jsou velmi limitované je fakt který vyšší cenně z pohledu prodávajícího nahrává, ovšem z pohledu kupujícího už takový význam nemá pokud nejde o chovatele "fajnšmekra" ;)

Doporučuji prodat v cizině za cenu 500 EUR. Inzerovat na www.terraristik.com a prodat v Hammu. Třeba bude zájemce z ČR nebo odjinud. Za tuhle cenu se kupec bez problémů najde. Nebude problém to zvíře prodat. Tu cenu momentálně mají.

Banda: Pokud si pročtete na Teraporadně... Koho to má jako zajímat? To je to poslední, co by mě mohlo zajímat a určovat směr jakýchkoliv rozhodnutí.