Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mládě Boa constrictor

Dobrý den, v pátek to budou 4 týdny, co se mi konečně podařilo odchovat 7 mláďat :) ale mám problém. Jedno z mláďat se ještě nesléklo. Co si o tom myslíte ? A ještě jedno z mláďat odmítá přijímat potravu. Poradíte mi prosím nějaký triky nebo tak ? + ještě nežralo to mládě, co se nesvléklo.
Děkuji za případnou pomoc.

Tak zkoušet nějaký tríčky. Vyzkoušet co nejširší škálu nabízené kořisti, nechat ho přes noc v malé pixle s holetem živé/mrtvé (s nastřiznutou hlavičkou). Vyprovokovat ho holetem k zaútočení. Na rozkrmení malých kobercovek byla perfektní metoda, hodně ohřáté hole, obalené v peří podané v noci z pinzety. I když si osobně myslím, že to peří na to takový vliv nemělo, spíš ta vyšší teplota kořisti.