Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon řasnatý - svlékání

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je to se svlékáním u pagekonů. Konkrétně jak často se svlékají a zda se to dá ovlivit např. i vlhkostí v teráriu? Koupila jsem si totiž před dvěma měsíci mladého jedince, od té doby mi hezky vyrostl, ale zatím se nesvlékal. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Někdy to na něm nejde ani poznat protože během toho může být chovany a trvá to cca dva dny jeden den bude takový světlejší do bílá nebo šedá a na druhý den se vslikne a pak to sní, můžou zůstat ale kousky u oči nebo pusi.