Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský- průser nemoc

Dobrÿ den, mam chameleona jemenského(holku) je to muj první chamik, ale deje se mi nepekna věc prestala mi jist,hrozne pohubla a vsimla jsem si na pravem oku ze ho ma neustale zavrene. Pouzivam Reptile UVB 150 protože jsem ho dostala ale je velice silne tak jsem prestala chvilku svitit,kdyz jsem si povšimla toho oka.. ale nic se nelepsi i přes to že ji rosím min 2x za den, nevim co mam delat. Za kazdou odpověď budu velice velice rada. Dekuji

Jojo...to už tu tipují asi všichni:-/
Proboha, přestaňte rosit 2x denně...vygooglete si, jak to vypadá v Jemenu...to není zvíře z pralesa :!: Přesně tohle+nedostatečné odvětrání, je ideální kombinace pro tyhle problémy se záněty očí. Bez fotky terária, chameleona a bez popisu chovu, tu toho nikdo moc neporadí...