Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jezek belobrichy-krvavy cumak

Dobry den,
je tomu asi tak tyden, co sme si domu privedli jezecka, pres den spi ,vecer se naji a vsechno je v poradku ,ale prijde noc a zacne radit. Snazi se dostat z klece (velka klec na kralika obalena, aby z ni nebylo videt - to mi poradila jedna pani), do vseho narazi a prevraci. O svuj domecek si dokonce rozbil cumak jak do ni narazel, musel jsem ji vyhodit, protoze byla cela od krve. Nevi nekdo co by pomohlo jezecka uklidnit ??
dekuji, Hezky vecer.

to je normální, že ježek v noci řádí a všechno převrací. Potřebuje dost prostoru a nějaké předměty, přez které může přebíhat. Co se týče klecí, tak ty právě moc vhodné nejsou -pokud se ježek narodil v akvárku nebo nějakém boxe s hladkýma stěnama, tak si o mříže pak zraňuje čumák, no. Ale časem by si měl zvyknout. jak máš velkou tu klec?