Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevné formy gekončíka nočního

Zdravím,
chtěl bych se zeptat kdo ví nějakou stránku zaměřenou na barevné formy gekončíka nočního kde je napsáno jak se tato forma jmenuje,její obrázek dospělce popř. muže byt i hatchling k tomu,jak této bar.formy dosáhneme(jaké potřebujeme rodiče) a samé různé vysvětlivky třeba jak dosáhneme,aby náš gekončík byl giant a z gianta supergiant,carrothead atp.
Já osobně bych si chtěl "vypěstovat" svoji barevnou formu hodně podobnou téhle(první 3 obrázky) www.leos-online.de
Ale jsem v tomhle začátečník a včera jsem nějakou takovou stránku hledal,ale našel sem třeba jen obrázky gekončíků a k tomu napsáno jak se tato forma jmenuje.
Děkuji moc za rady! :-)

Jo a kdo by byl tak hodný tak se koukněte prosím na fotky mojich gekončíků(mají asi 4-5měsíců) v příloze a napište jaká to je barevná forma. Děkuju!

Stránky s popisem tady: http://www.leopardgeckowiki.com/index.php?title=Ma in_Page
Křížení forem tady: http://www.reptilecalculator.com/leopard-gecko-mor ph-calculator/

Na obou fotkách je wild type (další názvy toho zbarvení: klasik, normal), prostě divoké zbarvení. Možná se někdo vyjádří jinak, ale myslím, že mám pravdu.
Ohledně genetiky a šlechtění: bylo by dobré vědět, co znamenají pojmy heterozygot, homozygot, dominance, co-dominance a recesivita.
Tak hodně zdaru s chovem ;)