Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terária?

Promiňte že ještě otravuju, ale nakonec jsem se rozhodla pro koupi nového (menšího) terária pro mé anolisky, ale teď nevím co do terária starého. Mám terárium 120d x 60 x 60. Určitě chci ještěra. Přemýšlela jsem nad agamou kočinčinskou, ale na ní je to terárium moc nízké. :-( Pak nad anolisem rytířským. Ale nejvíce se mi líbí Gallotia Stehlini, ale ta se dá asi dost těžko sehnat, teda alespoň u nás na burze jsem ji nikdy neviděla. Ale samozřejmě budu ráda i za jiné návrhy ;-)

Tak určitě by tam šla klasika Pogona Vitticeps, skupinka Crotaphytus Collaris nebo nějací hadi. Ale samozřejmě nejsem až takový odborník, takže bych se ještě obrátil na nějaké zkušenější chovatele. Co si ale myslím že vám napíšou ostatní je že nejdříve máte vybrat ještěra a pro něj vhodné podmínky. Na druhou stranu vás chápu že když už máte takové terárium tak je škoda ho nevyužít :)