Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta přestala příjmat potravu .

Mám doma 3-4měsíční krajtu burmísovou (hypo burmese python) , 2-3týdny přestala jíst . Ještě se nesvlékla nevidím že by se připravovala nebo něco .. Měří přes 60cm . Dávám jí myšky ale odmítá potravu ... Aktivní pořád je . Občas furt pije . Je v terariu 60x40x30 . Hřejíci lampu 60W .... Mám oní celkem starost pls pomožte někdo ...

Neodpovím přímo na tvoji otázku, ale naopak já se zeptám na pár věcí:
1. V tak malém teráriu tak silná žárovka v těhle teplotách co jsou venku?
2. Pokud máš opravdu tmavku, uvědomuješ si jak to zvíře vyroste? Budeš mu moci poskytnout adekvátní podmínky?
3. Podle písemného projevu tě tipuju na základní školu, ví o tom rodiče jak se ta milá krajtička za čas zvětší, myslel jsi vůbec na tyhle věci?