Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarianaprani.cz - firma Teraria s.r.o.

Dobrý den - ahoj,
rád bych se zeptal, zda má někdo s výše zmiňovanou firmou zkušenosti (terarianaprani.cz).. Rád bych si nechal udělat nový terárko pro vousatku a líbí se mi styl, kterým jsou terária dělaná. Ale samozřejmě upřednostňuji kvalitu před vzhledem. Majitel je ochotný, na dotazy reaguje rychle, ale to je tak jediné co jsem vysledoval. Nikde jsem nenašel recenzi ani nic podobného. Takže pokud máte zkušenost, hoďte mi pls comment.. Popřípadě mi písněte, kdo vám dělal terárko a jak jste spokojení.

Díky :-)

Předmět Autor Datum
S touto firmou zkušenosti nemám, ale terárka vypadají pěkně. Jen mi příjdou předražená. Máš přesný r…
Klaudiee 20.08.2014 23:13
Klaudiee
Kontakt na toho člověka jsme získal právě na menší tera burze v Pardubicích, tak mě zajímali zkušeno…
Daaja 21.08.2014 11:23
Daaja
Teraechis mohu jedině doporučit, byl jsem tam viděl co dělá a hlavně je to odborník na teraristiku,…
Mastr 21.08.2014 12:20
Mastr
Od teraechis mám téměř všechna svá terárka a také mohu jen doporučit:-). Umí krasně napodobit biotop…
Klaudiee 21.08.2014 15:48
Klaudiee
Snad se nebude zadavatel zlobit že zneužiju toto vlákno :). Má někdo zkušenosti s touto firmou? www.…
Tropheuska 21.08.2014 17:32
Tropheuska
Ahoj, s firmou akteraria zkušenost nemám, celkem by mě od nich odradily prezentační fotky, kde např.… poslední
bulvic 21.08.2014 20:03
bulvic

S touto firmou zkušenosti nemám, ale terárka vypadají pěkně. Jen mi příjdou předražená. Máš přesný rozměry, který tomu terárku věnuješ? Nejlepší je podle mě zajít na nějakou teraburzu (tam bývá terárek hafo, třeba živá exotika) a podívat se tam k různým prodejcům. U kterého tě terárka zaujmou nejlépe, tak tam si ho obědnáš. Já mám z burzy terárko na zakázku (120x50x60cm) za necelé dva tisíce a vypadá úžasně a to s pozadím, veškerým vybavením a dekoracemi. Jen doufám, že se to tu nezvrhne zase v nějaký konkurenční boj mezi prodejci jako téměř ve všech takovýchto vláknech:-D.

Od teraechis mám téměř všechna svá terárka a také mohu jen doporučit:-). Umí krasně napodobit biotop, který zvířata potřebují. Pozadí dělá fakt krásný. Zhotoví snad každý tvůj požadavek. Myslím že za ty ceny dělá bezkonkurenční terárka. A poštní terárko tě vǎžně u něj na moc peněz nevíde.:-)

Ahoj, s firmou akteraria zkušenost nemám, celkem by mě od nich odradily prezentační fotky, kde např. sedí chamík v téměř holém terárku se zadelí namočenou v misce s vodou... ale to je jen můj dojem. Od teraechis mám dělané jedno terárko a naprostá spokojenost. Navíc T.Mazuch se vyzná, takže dokáže i poradit.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru