Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zviera do teraria 40x40x60 (DxSxV)

Zdravím, vedeli by ste mi poradiť nejaké zviera do terárka s rozmermi 40x40x60 cm (Dĺžka x šírka x výška)? O phelsumach a ciliatoh viem, len by ma zaujímalo, či je ešte niečo iné na chov. Ale zháňam niečo, čo netreba každý deň kŕmiť, kvôli práci (2 dni som vkuse v práci, 2 dni doma).

PS: Uprednostňujem hady :)

Čau.Taky mám terárko 58dx40vx40h chtěl sem do toho "rampík" ale vzešlo z toho vrba mi tam zdechla , takže to nemám zarostlí tak přemýšlím co do toho dát nějaké návrhy ?

Větrání pruh na stropu kruh na boku a dole jde vidět kousek mřížky . A až se dostanu do hornbachu tak si musím koupit subsrat a smíchat ho s piskem ,ale to bude záležet co tam bude.

Ps: na fotce je nová vrba bylo to pěkně zarostlí.

[100185lml.jpg]

Kromě phelsum a různých dalších gekonů snad ještě anolis, nebo nějaké žabky. Z hadů by se mohly vejít Opheodrys aestivus, ty se ale dají sehnat většinou jenom z importu a jejich úmrtnost je extrémně vysoká, takže pokud nemáš s importy zkušenosti, moc nedoporučuji.