Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sunglow + Hypo Tangerine

Zase jedna otázka z pole genetiky.
Můžete mi poradit, jaká budou mláďata gekončíků po spojení Sunglow (Super Hypo Tangerine Carrot Tail Baldy) a Hypo Tangerine?
Budu moc vděčný za odpověď i případné vysvětlení.
Nevím, jestli počítat se Sunglow, nebo jen s Hypo.
P.S.: Super Hypo se v reptilecalculatoru značí jako 2C?

Mám Sunglow (poss. RAPTOR).
U samečka (Hypo Tangerine) nevím, jestli je na něco heterozygot.
Moc děkuju za odpovědi. U zbarvení Hypo se pořád moc neorientuju.
Taky bych se chtěl zeptat, jaká mláďata budou mít Hypo a Hypo het. RAPTOR?
Naštěstí už víc gekončíků barvy Hypo nemám :)