Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov sarančat

Saranče stěhovavé

Ahoj potřeboval bych poradit co jsem udělal špatně. Koupil jsem svému chameleónovi 12 sarančat aby mě vydrželi tyden a já je nemusel kupovat každý den,ale druhy den už jen leželi a hýbali se jen velmi málo.
Dal jsem je do menší plastové bedničky o rozměrech cca 30x20x 24výška ,výko/síťka ,dovnitř jsem dal větvičku a hodil pampelišku, ovesné vločky, teplota byla odhaduji tak 22 stupňů.
Nechci je rozmnožovat jen bych rád aby mě vydrželi když zrovna nebude mít chamík chuť. Ale ani když jsem je dal do terárka kde je tepleji než v bytě tak se nevzpamatovala a zašli.
díky za každou radu

Koupil jsem si na burze 100 ks subadultů sarančat všežravých na zkrmení pro mé tři agamy. Chci je přesypat do plastového boxu v jehož víku mám vlepenou umělohmotnou větrací síť proti hmyzu.
Otázka zní: neprokoušou se sarančata tou sítí ven, jako to umí třeba cvrčci?