Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daruji užovku červenou

Dobrý den,

objevila se u mě fobie z mojí 10leté užovky červené a nejsem schopna ji vzít do ruky. Ráda bych našla někoho, kdo by se dokázal opět plnohodnotně postarat. Pohlaví jsem nezjišťovala. Měří cca 140-150cm, žere živé myši a není agresivní. Akorát poslední skoro 2 roky není zvyklá na ruku.
Mohu darovat i s teráriem 100x45x50cm.
Pokud se zájemce nenajde ocením i rady na koho se mohu obrátit.

loading...

To se logicky dost špatně vysvětluje. Prostě mě děsí i ve snech. A vlastně jí je víc než 10 let (kdyz to teď počítám tak je to 12 let), protože ji chovám od 15ti.
Ráda bych tedy spíš odpověď na moji otázku než rozebírání jak je možné získat fobii po tolika letech u neškodného hada.

Děkuji za odpověď. Dám přednost samozřejmě prvnímu zájemci, pokud se domluvíme. Případně chovatelskému kroužku, který jsem ještě včera kountaktovala.
Každopádně vám dám vědět jaké bude vyjádření ostatních a případně se můžeme domluvit :-)

Zdravim... jestli je jeste k mani beru ji i s terariem... je dlouha asi jako moje bozenka ktera bohuzel odesla do vecnych lovist starim... necetl jsem jine komentare... ale pokud je jeste k mani budu velmi rad... aspon mi zase vyplni prazdne misto v mem zivote... pokud je k mani prosim kontaktujte me na e-mail bukacek.m@gmail.com