Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon kobercový - nějaké drobnosti

Zdravím :puff:
Už dlouhou domu koukám po těchto chameleonech. Byl bych rád aby ste sem nedávali odkaz na ůpadek teraporadny aj. Vím že s dostupností to není sláva a rozhodl jsem se jít i do importu. Mám poměrně hodně načteno. Na iFauně se píše že pro skupinu 1.2 stačí terárium 40x40x50 ale přijde mi to malé. Radši zvolím rozměr 40x40x60 cm pro 1.1 bude to ok? Byl bych rád za odchov, ale myslím si že od roku 2010 se asi nic moc nezměnilo :-/ no... Jelikož jsem veeeelký nadšenec teraristiky tak bych se samozřejmě rád pokusil o odchov :-) a teď otázka pro vás :-)
Bude stačit pro 1.1 nebo 1.2 terárium 40x40x60?
Fakt jsem se snažil dohledat co to šlo ale bohužel každá informace jiný výsledek :-(

Předem děkuji za odpověd :-) LATERALIS
[mod]Změna předmětu, původně: Chameleon Kobercový - nějaké drobnosti (cejna)[/mod]

predpokladam ze chov v paru je stejnej jako u pardala... tj.. ze to spolu nefunguje.. pokusit se o odchov muzes... ale pochybuju o tom ze to odinkubujes.. a brat si do zacatku odchyt mi take neprijde moc vhodne.. mozna bych napsal martinovi skalickovi.. ten co vim je i odinkuboval.. ale mladata padla( znalejsi me opravi.. nejsem si tim jist) ..