Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kúpa chameleóna

Čaute idem kupovať chameleóna jemenského a preto by som chcel zopár rád. Ako starého chameleóna kúpiť? chcem čo najmladšieho ale nie až tak aby som mal problémy s chovom kým dorastie. Dalej 5.10. je tera burza v Trnave odporúčate mi ho kúpiť tam? alebo radšej niekde z inzerátu od chovateľa na bazos.sk? Chcem sa hlavne vyhnúť problémom a kúpiť čo najzdravšieho jedinca :)

Neni ani tak dulezitej vek,jako velikost - kup takovyho,ktery bude mit tak 10cm bez ocasu. Jestli na burze nebo od chovatele je asi celkem jedno.. Na burze muzes najednou obhlidnout vic kousku,k chovateli zase muzes zajet a omrknou chovny podminky apod . To je na tobe, ani jedna varianta ti zdravy zvire stoprocentne nezaruci.