Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ž.zelenavá - svícení

Dobrý den,
ještě se musím zeptat, ohledně svícení.
Je vyhovující svítit: 8:15-18:15 denní + UVB (Reptile 100, ale bude 200) a výhřevná 9:00-12:00 a 13:00-16:00?
Budu opět ráda za Vaše zkušenosti. Děkuju.

tak výhřevy se vypínají přez den hlavně když jsou v létě vedra..to pak taky zvířatům zapínám lokály na vyhřátí jen dopoledne a pak se to vypíná, aby se ubikace nepřehřívaly. Ale po zbytek roku to nemá žádný význam, to přez den vypínat. Tedy pokud člověk těm zvířatům nesimuluje zimování atd.