Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zemní sklípkan

ahoj
mám zemního sklípkana idiothele mira po 2 svleku, jak jsem ho z filmovky přemístil do kelímku tak se zakopal jak partizán a není po děm vidu a slechu. Nemám ho pod kontrolou a nevím zda se svlíká či ne u zemáku je to jiné člověk to má vše na očích.Jediná možnost je ho vykopat ale nechce se mi ho rušit jak to řešíte vy?
díkec

Všichni moji I.mira jsou "noráci". Pokud jsi chtěl na pavouka koukat, měl jsi koupit jiný druh. Určitě pavouka nevykopávej, bude akorát ve stresu a stejně si udělá noru jinde. Ke svleku Tě vůbec nepotřebuje, takže buď v klidu ;o)