Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terárka?

Ahoj,
chtěl bych vědět co se všechno hodí do terárka 40x40x60. Je jedno jestli to bude savec, plaz nebo hmyz, ale radši bych byl kdyby to byl plaz. Terárko má jednu žárovku, kolik přesně to vydává tepla, to netuším.
Prosím vás, jsem začátečník, tak prosím nedávejte komentáře až moc odborné :-D

Zdravím. Třeba nějaký gekoni rodu Phelsuma, Rhacodactylové, Hemidactylové...je toho mraky.
Chtělo by to abyste měl aspoň nějakou představu.

kolik přesně to vydává tepla, to netuším.

že ale existuje teploměr asi nějaký tušení máte, ne? Jinak žárovka se dá samozřejmě zaměnit za slabší či silnější dle potřeb vybraného druhu.