Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Několik druhů felsum dohromady

Ahoj, přemýšlím o zařízení většího terária zaměřeného převážně na kytky - prostě hustší porost všeho možného. Viděla jsem prezentace, kde bylo v jednom teráriu více druhů felsum (menší velikosti, ne madagaskarka). Jde to tak nebo je to blbost? A kdyby to šlo, tak jaké druhy by k sobě mohly být? Děkuji za odpověď (terárium by mohlo být 100d*35h*51v).

Tak jsem zatím projížděla nějaké obrázky a líbí se mi Phelsuma nigristriata, Phelsuma quadriocellata, Phelsuma laticauda laticauda, P. klemmeri, Anolis sagrei, Lygodactylus williamsi a Lygodactylus kimhowelli. (Ty Holaspise googl moc nedává, tak nevím, jak jsou k sehnání.) Nejvíc se mi asi líbí P. Nigristriata, takže tím odpadají ostatní felsumy? A prosím co z vypsaného by k ní tedy šlo. Snad mě omluvíte, že jsem zatím prohlížela jen obrázky, ale nejsem si jistá, že bych to s načtenýma věcma dala správně dohromady. Moc děkuji za rady.

(Když tam bude víc druhů (dva tedy?), mám to nějak opticky rozdělit? Třeba že bych v půlce dala hustěji draceny nebo tak něco.)